Kolář Jiří (Protivín 1914 - 2002 Praha)
Louvre, signováno a datováno na zadní straně J. Kolář 28. 10. 94, koláž (celkem 4 listy), 10,5 x 14,5 cm, drobné oděrky (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |